
Радіатор системи опалення салона
960 ₴
- Готово до відправки
- Код: H21240
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор системи опалення салона
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | H21240 |
| Виробник | SATO tech |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Довжина ядра радіатора | 245 мм |
| Ширина ядра радіатора | 140 мм |
| Глибина ядра радіатора | 35 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C4, 307 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 960 ₴

