
Радіатор системи опалення салона CHEVROLET Matiz 05-
1 192 ₴
- Готово до відправки
- Код: H21217
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Система охолодження одна з найважливіших систем в правильному функціонуванні автомобіля.
У категорії Система охолодження Sato tech представлені радіатори охолодження, інтеркулери, масляні радіатори, радіатори обігріву салону і радіатори кондиціонера для легкових автомобілів, а також легкої комерції.
Виробництво відбувається із застосуванням стандарту ISO / TS 16949: 2009, вся продукція піддається ретельному контролю - що гарантує якість і відповідність характеристикам OE продукції.
Радіатор обігріву салону дуже важливий елемент кліматичної системи автомобіля. Призначений для нагрівання повітря для системи опалення, вентиляції та кондиціонування.
Застосування: CHEVROLET Matiz 05-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | H21217 |
| Виробник | SATO tech |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 152 мм |
| Ширина ядра радіатора | 168 мм |
| Глибина ядра радіатора | 24 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Spark, Matiz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Метод складання | паяний |
| Розмір [мм] | 152 x 166 x 25 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 192 ₴


