
Радіатор системи опалення салона CITROEN Berlingo 96-
770 ₴
- Готово до відправки
- Код: H21216
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Система охолодження одна з найважливіших систем в правильному функціонуванні автомобіля.
У категорії Система охолодження Sato tech представлені радіатори охолодження, інтеркулери, масляні радіатори, радіатори обігріву салону і радіатори кондиціонера для легкових автомобілів, а також легкої комерції.
Виробництво відбувається із застосуванням стандарту ISO / TS 16949: 2009, вся продукція піддається ретельному контролю - що гарантує якість і відповідність характеристикам OE продукції.
Радіатор обігріву салону дуже важливий елемент кліматичної системи автомобіля. Призначений для нагрівання повітря для системи опалення, вентиляції та кондиціонування.
Застосування: CITROEN Berlingo 96-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | H21216 |
| Виробник | SATO tech |
| Довжина ядра радіатора | 234 мм |
| Ширина ядра радіатора | 157 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Xantia, ZX, 306, Xsara, Berlingo, Partner |
| Користувальницькі характеристики | |
| Метод складання | механічний |
| Розмір [мм] | 234 x 152 x 42 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 770 ₴


