
Радіатор опалення салону
1 724 ₴
- Готово до відправки
- Код: H21234
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор опалення салону
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | H21234 |
| Виробник | SATO tech |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 210 мм |
| Ширина ядра радіатора | 158 мм |
| Глибина ядра радіатора | 36 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | H-1 / Starex, H 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Метод складання | паяний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 724 ₴

