
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
572 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05P440
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 05P440 |
| Виробник | LPR |
| Висота | 66.8 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Товщина | 16.5 мм |
| Ширина | 87 мм |
| Сумісність з маркою | Audi, Lancia, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Thema, 80, 100, Coupe, Quattro, 164, A4, Croma, A6, A8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 572 ₴

