
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
630 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05P094
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 05P094 |
| Виробник | LPR |
| Висота | 66.4 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Товщина | 17 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Ширина | 104 мм |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Punto, Tempra, Prisma, Thema, Tipo, Regata, 145, 146, 155, Ritmo, Spider, Uno, Argenta, Croma, 132, Dedra, Delta |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴

