
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
839 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05P325
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 05P325 |
| Виробник | LPR |
| Висота | 56.7 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Товщина | 19.5 мм |
| Ширина | 129.8 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 839 ₴

