
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
926 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05P587
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 05P587 |
| Виробник | LPR |
| Висота | 64 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Ширина | 91.6 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 323 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 926 ₴

