
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
850 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05P471
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 05P471 |
| Виробник | LPR |
| Висота | 58.5 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 156.4 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 155.2 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Escort, Contour, Mondeo, Scorpio |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴

