
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
701 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05P602
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 05P602 |
| Виробник | LPR |
| Висота | 47 мм |
| Товщина | 16.3 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Ширина | 105.2 мм |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Sunny, 100NX, Cefiro, G20, Maxima, Almera |
Інформація для замовлення
- Ціна: 701 ₴

