
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
730 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05P615
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 05P615 |
| Виробник | LPR |
| Висота | 72.8 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Товщина | 14.8 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Ширина | 130 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Proton |
| Сумісність з моделлю | Jumbuck, V40, Impian, S40, Persona 400, Carisma, Space Star, Colt |
Інформація для замовлення
- Ціна: 730 ₴

