
Фільтр забору повітря
307 ₴
- Готово до відправки
- Код: CAF100583P
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр забору повітря
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CAF100583P |
| Виробник | Champion |
| Висота | 56 мм |
| Довжина | 267 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 228 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Golf |
Інформація для замовлення
- Ціна: 307 ₴

