
Фільтр забору повітря
346 ₴
- Готово до відправки
- Код: CAF100607P
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр забору повітря
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CAF100607P |
| Виробник | Champion |
| Висота | 56 мм |
| Довжина | 241 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 178 мм |
| Сумісність з маркою | Rover, BMW |
| Сумісність з моделлю | B3, Z3, X3, Z4, 3, 7-Series, 400, Roadster S |
Інформація для замовлення
- Ціна: 346 ₴

