
Фільтр забору повітря
310 ₴
- Готово до відправки
- Код: CAF100634P
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр забору повітря
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CAF100634P |
| Виробник | Champion |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 149 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Ford |
| Сумісність з моделлю | 480, 440, Transit, Transit Tourneo, 460 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310 ₴

