
Фільтр забору повітря
287 ₴
- Готово до відправки
- Код: CAF100678P
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр забору повітря
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CAF100678P |
| Виробник | Champion |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 248 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 211 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Espero, Nexia, Kadett |
Інформація для замовлення
- Ціна: 287 ₴

