
Фільтр повітря
572 ₴
- Готово до відправки
- Код: CAF100424R
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітря
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CAF100424R |
| Виробник | Champion |
| Висота | 208 мм |
| Внутрішній діаметр | 88 мм |
| Зовнішній діаметр | 200 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Daihatsu |
| Сумісність з моделлю | Wildcat/Rocky, Taft, Rocky |
Інформація для замовлення
- Ціна: 572 ₴

