
Фільтр забору повітря
314 ₴
- Готово до відправки
- Код: CAF100103R
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр забору повітря
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CAF100103R |
| Виробник | Champion |
| Висота | 50 мм |
| Внутрішній діаметр | 202 мм |
| Зовнішній діаметр | 270 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Opel, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Ascona, Corsa, Omega, Manta, Kadett, Vectra, Celica |
Інформація для замовлення
- Ціна: 314 ₴

