
Барабан гальмівний
2 602 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADC44715
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Барабан гальмівний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADC44715 |
| Виробник | Blue Print |
| Діаметр барабана | 239 мм |
| Діаметр отвору маточини | 69 мм |
| Кількість отворів для кріплення | 2 |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з моделлю | Colt |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 602 ₴



