Вентилятор
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 85541 |
| Виробник | Nissens |
| Тип | Вентилятор |
| Конструктивні особливості | Без резистора |
| Форма з'єднувача | Овальний |
| Діаметр | 293 мм |
| Тип вентилятора | Одинарний |
| Кількість лопатей | 9 шт. |
| Кількість контактів | 2 |
| Споживана потужність | 96 Вт |
| Напрямок обертання | За годинниковою стрілкою |
| Напруга | 12 В |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Fox, Polo, Fabia, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 671 ₴







