Вентилятор
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 85796 |
| Виробник | Nissens |
| Тип | Вентилятор |
| Конструктивні особливості | Без кожуха вентилятора радіатора |
| Форма з'єднувача | Овальний |
| Діаметр | 396 мм |
| Тип вентилятора | Одинарний |
| Кількість лопатей | 8 шт. |
| Кількість контактів | 3 |
| Споживана потужність | 138 Вт |
| Напрямок обертання | Проти годинникової стрілки |
| Напруга | 12 В |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Fox, Polo, Fabia, Roomster, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 290 ₴


