
Вентилятор охолодження двигуна
17 127 ₴
- Готово до відправки
- Код: 314 236 0011
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентилятор охлаждения двигателя
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 314 236 0011 |
| Виробник | Meyle |
| Тип | Вентилятор |
| Діаметр | 490 мм |
| Зовнішній діаметр | 667 мм |
| Напруга | 12 В |
| Кількість контактів | 3 |
| Конструктивні особливості | З кожухом вентилятора радіатора |
| Сумісність з маркою | BMW |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 127 ₴



