
Вентилятор охолодження двигуна
6 725 ₴
- Готово до відправки
- Код: 85946
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентилятор охлаждения двигателя
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 85946 |
| Виробник | Nissens |
| Тип | Вентилятор |
| Конструктивні особливості | З кожухом вентилятора радіатора |
| Кількість лопатей | 7 шт. |
| Кількість контактів | 2 |
| Споживана потужність | 216 Вт |
| Напрямок обертання | За годинниковою стрілкою |
| Напруга | 12 В |
| Форма з'єднувача | Овальний |
| Діаметр | 475 мм |
| Тип вентилятора | Одинарний |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Qashqai |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 725 ₴







