
Вентилятор охолодження двигуна
6 495 ₴
- Готово до відправки
- Код: 850020
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентилятор охлаждения двигателя
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 850020 |
| Виробник | Nissens |
| Тип | Вентилятор |
| Конструктивні особливості | Без кожуха вентилятора радіатора |
| Форма з'єднувача | Овальний |
| Діаметр | 363 мм |
| Тип вентилятора | Одинарний |
| Кількість лопатей | 7 шт. |
| Кількість контактів | 4 |
| Споживана потужність | 228 Вт |
| Напрямок обертання | За годинниковою стрілкою |
| Напруга | 12 В |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Caddy, Polo, Leon, Tiguan, Toledo, A1, Touran, A3, TT, Golf, Altea, Scirocco, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 495 ₴







