
Вентилятор охолодження двигуна
3 858 ₴
- Готово до відправки
- Код: 85797
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентилятор охлаждения двигателя
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 85797 |
| Виробник | Nissens |
| Тип | Вентилятор |
| Конструктивні особливості | Без блоку управління |
| Форма з'єднувача | Овальний |
| Діаметр | 395 мм |
| Тип вентилятора | Одинарний |
| Кількість лопатей | 8 шт. |
| Кількість контактів | 3 |
| Споживана потужність | 306 Вт |
| Напруга | 12 В |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Fox, Polo, Toledo, Rapid, Fabia, Roomster, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 858 ₴






