
Вентилятор охолодження двигуна
4 816 ₴
- Готово до відправки
- Код: 85030
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентилятор охлаждения двигателя
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 85030 |
| Виробник | Nissens |
| Тип | Вентилятор |
| Конструктивні особливості | Без резистора |
| Форма з'єднувача | Форма D |
| Діаметр | 363 мм |
| Тип вентилятора | Одинарний |
| Кількість лопатей | 8 шт. |
| Кількість контактів | 2 |
| Споживана потужність | 240 Вт |
| Напрямок обертання | За годинниковою стрілкою |
| Напруга | 12 В |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | Fusion, Fiesta |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 816 ₴





