
Вентилятор салону
3 940 ₴
- Готово до відправки
- Код: 87609
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентилятор салона
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 87609 |
| Виробник | Nissens |
| Тип | Вентилятор |
| Напрямок обертання | Проти годинникової стрілки |
| Напруга | 12 В |
| Конструктивні особливості | Без блоку управління |
| Форма з'єднувача | Прямокутний |
| Діаметр | 120 мм |
| Кількість контактів | 2 |
| Споживана потужність | 180 Вт |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan/Stepway, Logan, Sandero |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 940 ₴

