
Вентилятор салону
3 671 ₴
- Готово до відправки
- Код: 87212
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентилятор салона
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 87212 |
| Виробник | Nissens |
| Тип | Вентилятор |
| Споживана потужність | 348 Вт |
| Напрямок обертання | За годинниковою стрілкою |
| Напруга | 12 В |
| Конструктивні особливості | Без блоку управління |
| Форма з'єднувача | Овальний |
| Діаметр | 155 мм |
| Кількість контактів | 2 |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, Viano |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 671 ₴





