
Вентилятор салону
2 940 ₴
- Готово до відправки
- Код: 87234
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентилятор салона
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 87234 |
| Виробник | Nissens |
| Тип | Вентилятор |
| Конструктивні особливості | Без блоку управління |
| Діаметр | 147 мм |
| Кількість контактів | 2 |
| Споживана потужність | 216 Вт |
| Напруга | 12 В |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Accent, Getz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 940 ₴





