Вентилятор, охлаждение двигателя
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 85048 |
| Виробник | Nissens |
| Тип | Вентилятор |
| Конструктивні особливості | Без резистора |
| Форма з'єднувача | Прямокутний |
| Діаметр | 300 мм |
| Тип вентилятора | Одинарний |
| Кількість лопатей | 4 шт. |
| Кількість контактів | 2 |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Напрямок обертання | Проти годинникової стрілки |
| Напруга | 12 В |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 451 ₴







