Вентилятор, охлаждение двигателя
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 85130 |
| Виробник | Nissens |
| Тип | Вентилятор |
| Конструктивні особливості | Без резистора |
| Форма з'єднувача | Овальний |
| Діаметр | 275 мм |
| Тип вентилятора | Подвійний |
| Кількість лопатей | 9 шт. |
| Кількість контактів | 2 |
| Споживана потужність | 240 Вт |
| Напрямок обертання | За годинниковою стрілкою |
| Напруга | 12 В |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 870 ₴







