Вентилятор, охлаждение двигателя
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 85243 |
| Виробник | Nissens |
| Тип | Вентилятор |
| Конструктивні особливості | З кожухом вентилятора радіатора |
| Діаметр | 380 мм |
| Тип вентилятора | Одинарний |
| Кількість лопатей | 6 шт. |
| Кількість контактів | 2 |
| Споживана потужність | 260 Вт |
| Напруга | 12 В |
| Сумісність з маркою | Opel, Fiat, Cadillac, Saab |
| Сумісність з моделлю | Signum, 9-3X, Croma, 9-3, Vectra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 379 ₴







