Вентилятор, охлаждение двигателя
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 85316 |
| Виробник | Nissens |
| Тип | Вентилятор |
| Конструктивні особливості | Без блоку управління |
| Форма з'єднувача | Овальний |
| Діаметр | 338 мм |
| Тип вентилятора | Одинарний |
| Кількість лопатей | 5 шт. |
| Кількість контактів | 2 |
| Споживана потужність | 108 Вт |
| Напруга | 12 В |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Xsara Picasso, Xsara, Partner, Berlingo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 100 ₴







