Вентилятор, охлаждение двигателя
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 85543 |
| Виробник | Nissens |
| Тип | Вентилятор |
| Конструктивні особливості | Без резистора |
| Форма з'єднувача | Овальний |
| Діаметр | 345 мм |
| Тип вентилятора | Одинарний |
| Кількість лопатей | 7 шт. |
| Кількість контактів | 3 |
| Споживана потужність | 216 Вт |
| Напрямок обертання | За годинниковою стрілкою |
| Напруга | 12 В |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Arosa, Bora, Fox, Cordoba, Polo, Lupo, Toledo, Fabia, A3, Octavia, Leon, TT, Golf, Roomster, New Beetle, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 760 ₴







