Вентилятор, охлаждение двигателя
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 85596 |
| Виробник | Nissens |
| Тип | Вентилятор |
| Напруга | 12 В |
| Конструктивні особливості | Без резистора |
| Форма з'єднувача | Овальний |
| Діаметр | 292 мм |
| Тип вентилятора | Одинарний |
| Кількість лопатей | 8 шт. |
| Кількість контактів | 3 |
| Споживана потужність | 180 Вт |
| Напрямок обертання | За годинниковою стрілкою |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Corsa, Tigra, Combo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 598 ₴


