
Повітряний фільтр
794 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADN12254
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Воздушный фильтр
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADN12254 |
| Виробник | Blue Print |
| Висота | 184 мм |
| Внутрішній діаметр | 96 мм |
| Зовнішній діаметр | 175 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | NT400, Cabstar |
Інформація для замовлення
- Ціна: 794 ₴



