
Фільтр забору повітря
586 ₴
- Готово до відправки
- Код: 312 321 0037
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр забору повітря
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 312 321 0037 |
| Виробник | Meyle |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 204 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 586 ₴

