
Повітряний фільтр
413 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADD62227
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Повітряний фільтр
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADD62227 |
| Виробник | Blue Print |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 309 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 258 мм |
| Сумісність з маркою | Daihatsu |
| Сумісність з моделлю | Terios, Materia |
Інформація для замовлення
- Ціна: 413 ₴


