
Повітряний фільтр
495 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADA102229
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Повітряний фільтр
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADA102229 |
| Виробник | Blue Print |
| Висота | 41 мм |
| Довжина | 291 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 209 мм |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Wrangler |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴


