
Фільтр забору повітря
737 ₴
- Готово до відправки
- Код: CAF100462C
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Воздушный фильтр Champion
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CAF100462C |
| Виробник | Champion |
| Висота | 434 мм |
| Внутрішній діаметр | 80 мм |
| Зовнішній діаметр | 119 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 737 ₴

