
Сайлентблок CVKS-1
176 ₴
- Готово до відправки
- Код: GV0349
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка переднего стабилизатора
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GV0349 |
| Виробник | CTR |
| Висота | 50 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Довжина | 55 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Ширина | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | MB, Musso Sports |
Інформація для замовлення
- Ціна: 176 ₴



