Втулка рессоры
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | ADG08028 |
| Виробник | Blue Print |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Довжина | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 37 мм |
| Матеріал | Гума |
| Місце встановлення | Задня |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | H-1 / Starex |
Інформація для замовлення
- Ціна: 104 ₴


