
Втулка стабілізатора підвіски
202 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0945775
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора підвіски
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 0945775 |
| Виробник | Sasic |
| Висота | 52 мм |
| Внутрішній діаметр | 20.5 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Тип кріплення | Гумове |
| Ширина | 49 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Berlingo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 202 ₴

