
Втулка стабілізатора підвіски
94 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2306093
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора підвіски
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 2306093 |
| Виробник | Sasic |
| Висота | 39 мм |
| Внутрішній діаметр | 20.5 мм |
| Довжина | 43 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Тип кріплення | Гумове |
| Ширина | 42 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 94 ₴

