Втулка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 9001533 |
| Виробник | Sasic |
| Висота | 50 мм |
| Внутрішній діаметр | 16.5 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Тип кріплення | Гумове |
| Ширина | 100 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Vectra, Astra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 ₴


