
Втулка стабілізатора підвіски
224 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9001736
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора підвіски
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 9001736 |
| Виробник | Sasic |
| Висота | 48 мм |
| Внутрішній діаметр | 19.5 мм |
| Довжина | 36 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Тип кріплення | Гумове |
| Ширина | 48 мм |
| Сумісність з маркою | Fiat |
Інформація для замовлення
- Ціна: 224 ₴

