Втулка стабилизатора
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | ADN18053 |
| Виробник | Blue Print |
| Внутрішній діаметр | 21 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Матеріал | Гума |
| Місце встановлення | Задня |
| Ширина | 38 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 396 ₴


