
Втулка стабілізатора
129 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2304038
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабилизатора
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 2304038 |
| Виробник | Sasic |
| Висота | 44 мм |
| Внутрішній діаметр | 20.7 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Тип кріплення | Гумове |
| Ширина | 42 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Master |
Інформація для замовлення
- Ціна: 129 ₴

