
Втулка стабiлiзатора
181 ₴
- Готово до відправки
- Код: 39166
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабилизатора
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 39166 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Внутрішній діаметр | 21 мм |
| Довжина | 46 мм |
| Матеріал | Гума |
| Ширина | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Eclipse Cross, Lancer, ASX, Outlander |
Інформація для замовлення
- Ціна: 181 ₴

