
Втулка стабілізатора підвіски
101 ₴
- Готово до відправки
- Код: 12375
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора підвіски
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 12375 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Внутрішній діаметр | 22 мм |
| Довжина | 24.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 48 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Ducato |
Інформація для замовлення
- Ціна: 101 ₴

