
Втулка стабілізатора
174 ₴
- Готово до відправки
- Код: 102450
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабилизатора
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 102450 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Довжина | 36 мм |
| Зовнішній діаметр | 33.5 мм |
| Матеріал | Гума |
| Місце встановлення | Задня |
| Ширина | 33.5 мм |
| Сумісність з моделлю | Outlander |
Інформація для замовлення
- Ціна: 174 ₴

